CUMHURİYET HALK PARTİSİ
GÖKÇEK'İN KİTABINA CHP'LİLERDEN 'KAREKOD'LU YANIT
Kategori: Gündem Haber / Tagler: GÖKÇEK
30.3.2017

GÖKÇEK'İN KİTABINA CHP'LİLERDEN 'KAREKOD'LU YANIT

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in CHP'yi hedef alarak FETÖ ile ilişkilerini açıkladığını öne sürdüğü kitabının bilboardlardaki afişlerine, CHP'li gençler ilginç bir yanıt verdi. CHP'liler tanıtım afişlerine yapıştırdıkları "Kitabın devamı burada" yazılı etiketlerdeki karekod mobil cihazlara taratılınca Gökçek'in geçmişte Fetullah Gülen'i övdüğü bir konuşmasının videosu açılıyor.

Cumhuriyet'in haberine göre, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in "Sol Siyaset ve FETÖ İlişkileri" isimli kitabı çıktı. Kitabın tanıtım afişleri Ankara'daki billboardlarda yerini aldı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek geçtiğimiz günlerde bir kitap yazdığını açıklamış ve CHP'yi hedef almıştı. Gökçek'in CHP ile FETÖ arasındaki ilişkileri anlattığını öne sürdüğü kitabının afişleri, başkentteki billboardlara da asıldı.

GÜLEN'İ ÖVDÜĞÜ VİDEO AÇILIYOR

CHP Gençlik Kolları da Gökçek'in partilerini hedef alan iddialarını içeren kitabın afişlerine yanıtı "karekod" ile oldu.

CHP'li gençlerin kitap reklamlarının bulunduğu billboardlara yapıştırdıkları "Kitabın devamı burada" yazılı etiketlerdeki "karekod" mobil cihazlara taratıldığında, Gökçek'in Fethullah Gülen'e övgüler dizip teşekkür ettiği bir video açılıyor

Bu habere ilk yorum yapan siz olun.

Yorum yazın...